Witaj jestem Anna,

Bardzo się cieszę, że mogę Cię powitać na mojej stronie. Mam nadzieję, że zainteresuję Cię tematem malarstwa intuicyjnego i moimi warsztatami.

Malarstwo intuicyjne pojawiło się w moim życiu niedawno, ale odmieniło moje życie o 180 stopni.

Dzięki udziałowi w warsztatach malarstwa intuicyjnego VEDIC ART weszłam do świata kreacji i tworzenia niesamowitych obrazów przepełnionych emocjami, energią, mnogością form i kolorów.

W malarstwie intuicyjnym nie ważna jest sama technika, a farby i płótno to narzędzia wyrazu i ekspresji. Natomiast sama kreacja wypływa z serca i duszy. W tym procesie wsłuchanie się w intuicyjne przekazy jest kluczowe, aby dotrzeć do esencji własnej kreacji, pozbawionej interpretacji, oceny i krytyki.

Zrzucając wpływ wszelkich przekonań, lęku przed oceną czy obaw, że „nie potrafię” dotarłam do wewnętrznych pokładów nieograniczonych możliwości wyrażania siebie. To niesamowite uczucie.

Obrazy maluję farbami akrylowymi korzystając z różnych technik i sposobów ich nakładania. Najczęściej jest to metoda prób i błędów. Tak naprawdę cała wiedza jest w nas, wystarczy pozwolić jej się objawić.

Część obrazów maluję metodą „pouringu” czyli wylewania rozwodnionych farb na płótno. To bardzo lekka technika dająca niewiarygodne efekty połączeń kolorystycznych i łagodnych, płynnych kształtów.  Na wielu moich obrazach ważna rolę odgrywa struktura, dająca głębię oraz ruch budujący dynamikę obrazu.

Używając złoceń i kontrastowych zestawów barw zwiększam ekspresję prac, a nieodłączny przyjaciel obrazów „światło” w magiczny sposób wydobywa z nich energię jaką mam intencję przekazać.

Artystyczny projekt „Mapa kreacji” rozpoczyna cykl warsztatów malarstwa intuicyjnego Vedic Art poświęconych uwalnianiu wewnętrznej kreacji.

Jako dyplomowany nauczyciel mający uprawnienia do prowadzenia kursów Vedic Art. I stopnia, przeprowadzam uczestników warsztatów przez proces intuicyjnego tworzenia i niczym nieograniczonej kreacji własnego życia.
Z tego miejsca serdecznie Cię zapraszam na najbliższe warsztaty.

Czuj się zaproszony i zrób pierwszy krok na drodze VEDIC ART. 

Najwyższy czas abyś przypomniał sobie KIM JESTEŚ.

Rozmowa o Vedic Art i malarstwie intuicyjnym dla telewizji Tel-Kab