Dzień jak co dzień? 
Może czujesz wewnętrzne wypalenie, brak satysfakcji, marazm? 
Masz natłok obowiązków i zadań, a życie Cię omija?

Może Twój wewnętrzny głos sabotuje Twoje pomysły, że nawet nie myślisz o ich realizacji?
A może jesteś w przełomowym momencie, potrzebujesz zmian, ale nie wiesz jak i od czego zacząć?
A może żadne z powyższych, po prostu jesteś ciekawa/y samej/go siebie i z radością doświadczysz nowej podróży w głąb siebie.

Czy wiesz, że…

tworzenie jest naturą ludzkiego życia. Czy pamiętasz siebie z lat dzieciństwa, kiedy tworzyłaś/łeś spontanicznie, z radością i pełnym zaangażowaniem, bez ograniczeń? Z wiekiem wymagano i oczekiwano od Ciebie więcej. Oceniano i porównywano Cię z innymi. W miejscu spontaniczności pojawił się lęk, czy jesteś wystarczająco dobra/y, w miejscu przepływu – próba sprostania wymaganiom, a w miejscu radości – samokrytyka.

I tak powstał TY dorosły. Czas powrócić do swojej istoty. Odzyskać siebie.
To czas, by pożegnać to, co już Ci nie służy i otworzyć się na „Nowe”. „Nowe” w życiu, pracy, relacjach, biznesie. Blokady i ograniczenia nie pozwalają Ci dostrzec możliwości, które są w Twoim zasięgu.
Ty potrzebujesz siebie autentycznej/go i twórczej/go, by móc realizować swój potencjał i możliwości w życiu.

Nazywam się Ania i zapraszam Cię na wyjątkowy 6 dniowy warsztat malarstwa intuicyjnego Vedic Art, który pozwoli Ci doświadczyć i poczuć Twoją autentyczną twórczą moc.

Poznaj szczegóły warsztatów…

Wzmocnij wiarę w siebie. Podążaj za intuicją. Doświadcz, świadomego kreowania życia.

Każdy z nas rodzi się z jedynym, niepowtarzalnym potencjałem twórczym. Jednak od dzieciństwa zarzucani jesteśmy ograniczającymi nas komunikatami w rodzinie, szkole, pracy. Słyszymy: czego nie wolno, co nie wypada, do czego się nie nadajemy i co powinniśmy. Wynikiem tego przestajemy dostrzegać własny potencjał i odrzucamy swoje talenty. Tymczasem wszyscy jesteśmy doskonali, pełni i połączeni z nieograniczonym źródłem wiedzy i możliwości. VEDIC ART prowadzi nas do wiedzy i mądrości, którą mamy w sobie. Pozwala nam wsłuchać się w wewnętrzny głos serca i intuicji. Prowadzi nas do siebie samych. „Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych.” Curt Källmann

Warsztat I stopnia malarstwa intuicyjnego VEDIC ART.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą odnaleźć drogę do bycia Twórcą. Podczas warsztatów poznasz 17 starożytnych zasad, które są kompasem wewnętrznej kreacji i intuicji w życiu. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w malowaniu. Przekonasz się, że już dziś potrafisz malować, masz to w sobie. Vedic Art to stworzona przez Curta Källmana metoda rozwoju świadomości, obudzenia kreatywności i pasji życia, poprzez malowanie intuicyjne. Farby i płótno to narzędzia wyrazu i ekspresji. Natomiast sama kreacja wypływa z serca i duszy. W tym procesie wsłuchanie się w intuicyjne przekazy jest kluczowe, aby dotrzeć do esencji własnej kreacji, pozbawionej interpretacji, oceny i krytyki. Zrzucając wpływ wszelkich przekonań, lęku przed oceną czy obaw, że „nie potrafię” docieramy do wewnętrznych pokładów nieograniczonych możliwości wyrażania siebie. To droga do osiągnięcia wyższej świadomości poprzez tworzenie. Podczas 4 dniowych warsztatów namalujesz 9 obrazów zgodnie z 17 zasadami Vedic Art. Zasady te, to swoisty kompas, dzięki, któremu każdy może spotkać się z sobą samym, znaleźć drogę do swojego serca, poznać, kim jest w swojej istocie. Przedstawione zasady wzajemnie przenikają się i łączą stanowiąc doskonałą całość obrazującą proces tworzenia, nie tylko w malarstwie, ale i w życiu.

To prosta i genialna metoda, dzięki której:
• Namalujesz kilka wyjątkowych obrazów, być może pierwszy raz od lat dziecięcych
• Odkryjesz swój twórczy potencjał, wewnętrzną moc i poczujesz się Twórcą swojego życia
• Doświadczysz swojej doskonałości tu i teraz
• Odzyskasz lub wzmocnisz wiarę w siebie, zaczniesz postrzegać siebie jako doskonałą istotę taką jaką zawsze byłaś/łeś
• Nauczysz się słuchać siebie, ufać swoim uczuciom, podążać za intuicją, dzięki czemu zaczniesz żyć zgodnie ze sobą
• Nabierzesz lekkości w kreowaniu i realizacji swoich celów i marzeń
• Staniesz się kreatywny w każdej dziedzinie życia, bez walki, oporu czy lęku
• Pozbędziesz się blokad i ograniczeń, stawisz czoła swoim lękom i przyjrzysz się swoim przekonaniom
• ale przede wszystkim otworzysz swoje serce na prawdę o sobie, na niezakłócony przepływ energii z i do świata.

Jak wyglądają warsztaty Vedic Art?

Warsztaty odbywają się w komfortowej, kameralnej atmosferze akceptacji, w ciszy i skupieniu. Przerabianie kolejnych kroków wygląda w ten sposób, że prowadzący podaje uczestnikom zasadę oraz ćwiczenie plastyczne z nią związane. Po wykonanej pracy następuje omówienie zasady w kontekście malarskim oraz jakie ma ona zastosowanie w życiu. I tak przerabiamy, krok po kroku, wszystkie 17 zasad. Prace plastyczne, które powstają na warsztatach Vedic Art nie są w żaden sposób oceniane, analizowane ani porównywane. Sam proces twórczy pozwala uczestnikom uczyć się samych siebie. Warsztat I stopnia trwa 6 dni (30 godzin).

Dlaczego Vedic Art?

Każdy z nas rodzi się z niepowtarzalnym, jednym w swoim rodzaju, potencjałem twórczym. Jako dzieci potrafimy w spontaniczny, niezakłócony sposób manifestować swoje potrzeby, to czego chcemy czy nie chcemy. Jednak z biegiem czasu zarzucani jesteśmy z zewnątrz masą ograniczających nas informacji: w rodzinie, szkole, pracy – czego nie wolno, nie wypada, do czego się nie nadajemy, czym nie warto się zajmować, bo nie jest opłacalne, a czym należy itd. To powoduje pojawianie się ograniczeń w naszym myśleniu i wyrażaniu siebie na większa skalę. Nasze postrzeganie rzeczywistości jest coraz bardziej zawężone – poprzez pryzmat tych ograniczeń i przekonań. Przestajemy dostrzegać własny potencjał i odrzucamy swoje talenty. Zapominamy o swoich fenomenalnych możliwościach używania naszej wewnętrznej inteligencji, intuicji, uzdrawiania swego umysłu, bycia wolną nieograniczoną istotą. Vedic Art prowadzi nas do źródła, do początku naszej kreatywnej natury i czerpania z niekończącego się potencjału Wszechświata.

Zapisy:

4 lub 6- dniowy warsztat VEDIC ART. I stopnia to minimum 30h zajęć praktycznych.
Ceny przygotowanych pakietów znajdziesz w sklepie z warsztatami.

W ramach ceny zapewniam:
– organizację warsztatu w wynajętej sali warsztatowej z zapleczem
– sztalugę malarską z przygotowanym stanowiskiem do malowania
– poczęstunek, kawa, herbata, woda
– możliwość zakupu dodatkowych podobrazi i farb
– liczba uczestników do 3 osób

Warsztat malarstwa Happy Art! dla dzieci / grudzień 2022 Galeria Impuls Podkowa Leśna

Relacja z warsztatu Vedic Art / wrzesień 2022 Galeria Impuls Podkowa Leśna

Relacja z warsztatu Vedic Art / maj 2022 Galeria Impuls Podkowa Leśna