Jak mijają Ci dni?
Czy na co dzień czujesz satysfakcję i radość z tego co robisz? A może wręcz przeciwnie, dopada Cię wypalenie i brak ochoty na wykonywanie wciąż tego samego.
Czas mija, ale Ty nie masz siły na zmianę lub boisz się, że „nowe” nie będzie takie jakbyś chciała?
Czy nie jest tak, że Twój wewnętrzny głos sabotuje Twoje myśli o zmianie i realizacji nowych celów?
Jeśli nie wiesz od czego zacząć to samo uświadomienie sobie faktu, że tak dłużej być nie powinno jest już pierwszym krokiem do przodu.

Czy jesteś ciekawa siebie prawdziwej, naturalnej, bez blokad i ograniczeń ? 
Nadchodzi czas, aby zając się sobą i zajrzeć w głąb siebie.

Czy wiesz, że…

istotą ludzkiego życia jest tworzenie. Będąc dziećmi tworzymy spontanicznie, doświadczamy, uczymy się nowych fascynujących rzeczy. Jesteśmy w tym radośni i w pełni zaangażowani. Dla małego dziecka nie ma uświadomionych ograniczeń mentalnych. W procesie edukacji, wychowania i socjalizacji otrzymujemy bagaż ograniczeń, zasad, warunków do spełnienia, które nosimy często do końca życia. Zapominamy jak to jest wyrażać się w swój indywidualny, zgodny z naszymi uczuciami sposób. Jesteśmy oceniani, rywalizujemy i walczymy o pozycję w grupie. I tu może i często pojawia się lek, strach, rozczarowanie, obawa że nie sprostam, odrzucenie lub dezaprobata, które zamykają nas na nowe doświadczenia.    

Dorastamy w tym błędnym przekonaniu i jako dorośli myślimy, że już tego nie można zmienić. Że takie otrzymaliśmy wychowanie i tacy jesteśmy.
Nic bardziej mylnego. Wszystko można zmienić, wystarczy pozbyć się niesłużących nam przekonań i blokad, które trzymają nas z dala od nieznanych ścieżek.

Nadszedł czas, aby pożegnać wszystko co nas ogranicza i otworzyć świadomość na nieograniczony potencjał, jaki każdy z nas ma w sobie. 
Czas obudzić ciekawość samej/go siebie i w końcu poznać swoją naturę, swoje możliwości i rozwinąć marzenia, które mieszkają w nas od wielu lat.

Aby poczuć się w pełni sobą, potrzebujesz otworzyć się na nowe, zrobić porządki w emocjach i wprowadzić to w życie.

Nazywam się Ania i zapraszam Cię na wyjątkowy 6 dniowy warsztat malarstwa intuicyjnego Vedic Art, który pozwoli Ci doświadczyć i poczuć Twoją autentyczną twórczą moc.

Poznaj szczegóły warsztatów…

Wzmocnij wiarę w siebie. Podążaj za intuicją. Doświadcz, świadomego kreowania życia.

Każdy z nas rodzi się z jedynym, niepowtarzalnym potencjałem twórczym. Jednak od dzieciństwa zarzucani jesteśmy ograniczającymi nas komunikatami w rodzinie, szkole, pracy. Słyszymy: czego nie wolno, co nie wypada, do czego się nie nadajemy i co powinniśmy. Wynikiem tego przestajemy dostrzegać własny potencjał i odrzucamy swoje talenty. Tymczasem wszyscy jesteśmy doskonali, pełni i połączeni z nieograniczonym źródłem wiedzy i możliwości. VEDIC ART prowadzi nas do wiedzy i mądrości, którą mamy w sobie. Pozwala nam wsłuchać się w wewnętrzny głos serca i intuicji. Prowadzi nas do siebie samych. „Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych.” Curt Källmann

Warsztat I stopnia malarstwa intuicyjnego VEDIC ART.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą odnaleźć drogę do bycia Twórcą. Podczas warsztatów poznasz 17 starożytnych zasad, które są kompasem wewnętrznej kreacji i intuicji w życiu. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w malowaniu. Przekonasz się, że już dziś potrafisz malować, masz to w sobie. Vedic Art to stworzona przez Curta Källmana metoda rozwoju świadomości, obudzenia kreatywności i pasji życia, poprzez malowanie intuicyjne. Farby i płótno to narzędzia wyrazu i ekspresji. Natomiast sama kreacja wypływa z serca i duszy. W tym procesie wsłuchanie się w intuicyjne przekazy jest kluczowe, aby dotrzeć do esencji własnej kreacji, pozbawionej interpretacji, oceny i krytyki. Zrzucając wpływ wszelkich przekonań, lęku przed oceną czy obaw, że „nie potrafię” docieramy do wewnętrznych pokładów nieograniczonych możliwości wyrażania siebie. To droga do osiągnięcia wyższej świadomości poprzez tworzenie. Podczas 4 dniowych warsztatów namalujesz 9 obrazów zgodnie z 17 zasadami Vedic Art. Zasady te, to swoisty kompas, dzięki, któremu każdy może spotkać się z sobą samym, znaleźć drogę do swojego serca, poznać, kim jest w swojej istocie. Przedstawione zasady wzajemnie przenikają się i łączą stanowiąc doskonałą całość obrazującą proces tworzenia, nie tylko w malarstwie, ale i w życiu.

To prosta i genialna metoda, dzięki której:
• Namalujesz kilka wyjątkowych obrazów, być może pierwszy raz od lat dziecięcych
• Odkryjesz swój twórczy potencjał, wewnętrzną moc i poczujesz się Twórcą swojego życia
• Doświadczysz swojej doskonałości tu i teraz
• Odzyskasz lub wzmocnisz wiarę w siebie, zaczniesz postrzegać siebie jako doskonałą istotę taką jaką zawsze byłaś/łeś
• Nauczysz się słuchać siebie, ufać swoim uczuciom, podążać za intuicją, dzięki czemu zaczniesz żyć zgodnie ze sobą
• Nabierzesz lekkości w kreowaniu i realizacji swoich celów i marzeń
• Staniesz się kreatywny w każdej dziedzinie życia, bez walki, oporu czy lęku
• Pozbędziesz się blokad i ograniczeń, stawisz czoła swoim lękom i przyjrzysz się swoim przekonaniom
• ale przede wszystkim otworzysz swoje serce na prawdę o sobie, na niezakłócony przepływ energii z i do świata.

Jak wyglądają warsztaty Vedic Art?

Warsztaty odbywają się w komfortowej, kameralnej atmosferze akceptacji, w ciszy i skupieniu. Przerabianie kolejnych kroków wygląda w ten sposób, że prowadzący podaje uczestnikom zasadę oraz ćwiczenie plastyczne z nią związane. Po wykonanej pracy następuje omówienie zasady w kontekście malarskim oraz jakie ma ona zastosowanie w życiu. I tak przerabiamy, krok po kroku, wszystkie 17 zasad. Prace plastyczne, które powstają na warsztatach Vedic Art nie są w żaden sposób oceniane, analizowane ani porównywane. Sam proces twórczy pozwala uczestnikom uczyć się samych siebie. Warsztat I stopnia trwa 6 dni (30 godzin).

Dlaczego Vedic Art?

Każdy z nas rodzi się z niepowtarzalnym, jednym w swoim rodzaju, potencjałem twórczym. Jako dzieci potrafimy w spontaniczny, niezakłócony sposób manifestować swoje potrzeby, to czego chcemy czy nie chcemy. Jednak z biegiem czasu zarzucani jesteśmy z zewnątrz masą ograniczających nas informacji: w rodzinie, szkole, pracy – czego nie wolno, nie wypada, do czego się nie nadajemy, czym nie warto się zajmować, bo nie jest opłacalne, a czym należy itd. To powoduje pojawianie się ograniczeń w naszym myśleniu i wyrażaniu siebie na większa skalę. Nasze postrzeganie rzeczywistości jest coraz bardziej zawężone – poprzez pryzmat tych ograniczeń i przekonań. Przestajemy dostrzegać własny potencjał i odrzucamy swoje talenty. Zapominamy o swoich fenomenalnych możliwościach używania naszej wewnętrznej inteligencji, intuicji, uzdrawiania swego umysłu, bycia wolną nieograniczoną istotą. Vedic Art prowadzi nas do źródła, do początku naszej kreatywnej natury i czerpania z niekończącego się potencjału Wszechświata.

Zapisy:

6- dniowy warsztat VEDIC ART. I stopnia to minimum 30h zajęć praktycznych.
Ceny przygotowanych pakietów znajdziesz w sklepie z warsztatami.

W ramach ceny zapewniam:
– organizację warsztatu w wynajętej sali warsztatowej z zapleczem
– sztalugę malarską z przygotowanym stanowiskiem do malowania
– poczęstunek, kawa, herbata, woda
– możliwość zakupu dodatkowych podobrazi i farb
Zajęcia indywidualne prowadzę w mojej pracowni w Nowej Wsi k/Pruszkowa.

Są to indywidualne zajęcia tylko dla Ciebie w ustalonym indywidualnie terminie w weekendy lub w tygodniu pracy.
Jeśli zależy Ci i potrzebujesz warsztatu indywidualnego to zapraszam Cię serdecznie.

Warsztaty VEDIC ART pod palmami - ZANZIBAR EDYCJA I / 28.05-10.06.2024

Warsztat malarstwa Happy Art! dla dzieci / grudzień 2022 Galeria Impuls Podkowa Leśna

Relacja z warsztatu Vedic Art / wrzesień 2022 Galeria Impuls Podkowa Leśna

Relacja z warsztatu Vedic Art / maj 2022 Galeria Impuls Podkowa Leśna